Новини

Всі новини
2019-01-08

Бюджету вистачає лише на підтримку Монастирища, – депутат від “Самопомочі”

Наприкінці минулого року Монастирищенська міська рада проголосувала за бюджет 2019 року. Як і минулоріч він складає близько 18 мільйонів гривень. Цих коштів лишень вистачає на забезпечення життєдіяльності міста.

Про це розповідає член команди «Об’єднання «Самопоміч», депутат Монастирищенської міської ради Віталій Мазур.

– Бюджет фактично залишився на рівні минулого року, нових надходжень немає. Зростання у 700 тисяч гривень незначне, цього недостатньо для того, щоб розвивати Монастирище, – зауважує Віталій Мазур. – Усі кошти йдуть на підтримку міста. Ситуативно залишки коштів спрямовують на медичну, соціальну, сфери обслуговування тощо. Так триватиме до тих пір, поки в нас не реалізується адміністративна реформа. Нам потрібне створення Об’єднаної територіальної громади, це дозволить говорити про залучення нових інвестицій, створити сприятливі умови для бізнесу.

Під час обговорення та голосування за бюджет міста, член команди «Об’єднання «Самопоміч» запропонував забезпечити пішохідні переходи обмежувачами швидкості (лежачими поліцейськими).

– Поблизу міської автостанції та на Соборній вулиці, в районі другої школи, надто інтенсивний рух як транспорту, так і пішоходів. Тому, щоб убезпечити пішоходів та водіїв виступив із пропозицією обладнати переходи  обмежувачами швидкості (лежачими поліцейськими), – говорить Віталій Мазур.

Бюджет міста на 2019 рік разом із зазначеними пропозиціями був підтриманий депутатами Монастирищенської міської ради.