Новини

Всі новини
2018-10-22

Черкащани розповіли, чи готові підтримувати Андрія Садового (опитування)

Приємною звісткою для багатьох черкащан стала заява лідера «Об’єднання «Самопоміч», міського голови Львова Андрія Садового про висування своєї кандидатури на вибори Президента України.

Ми запитали черкащан, як вони сприйняли таку заяву міського голови Львова та чи будуть готові підтримувати його на виборах.

 

 олексій_романов

Олексій Романов, депутат Черкаської міської ради

Чому Андрій Іванович Садовий має стати Президентом України? А тут все просто: він – єдиний міський голова в Україні, який власним успіхом продемонстрував, що місто може не просто функціонувати, а з нього можна створити справжній бренд. І тепер цей бренд, власне, почав працювати на добробут Львова. Це засвідчують статистичні дані. Наприклад, такий показник, як збільшення туристів із 300 тисяч до 3 мільйонів, чітко підтверджує, що Андрій Іванович є людиною слова, дії та успіху.

Досі в нас не було діючих президентів, які б могли показати подібну, або наближену до цього, історію успіху. Тож шанси Андрія Садового будуть високими. Суспільство втомилося від популістичних гасел, втомилося від того, що в Україні не відбувається змін, а реформи – лише на словах. Андрій Садовий – це креативна, молода та незаплямована людина. І я переконаний, що він матиме підтримку черкащан.

 

Діна Жук, домогосподарка, громадський активіст

ніна жук

Ще у 2012 році я стала прихильницею «Об’єднання «Самопоміч». Тоді я прагнула бути активним учасником розбудови нової України. Окрім того, симпатизувала і самому Андрію Івановичу Садовому, як міському голові Львова. Я спостерігала, як розвивалося їхнє місто, бачила успіхи і прагнула, щоб історичний Чигирин, де я мешкаю, теж реалізував свій туристичний та економічний потенціал.
Успіх Львова – це заслуга Андрія Садового та його команди, адже без надійних колег та однодумців такого результату не досягнути. Тому, коли я дізналася про його наміри йти в Президенти, щиро зраділа. Адже він виважений, освідчений, цілеспрямований, впевнений, знає відповіді на всі питання, що стосуються міського управління.

Він – чудовий сім’янин, батько, друг. Впевнена, що Андрій Іванович достойний керувати Україною.

Богдан Мельник

Богдан Мельник, молодіжний активіст
«Об’єднання «Самопоміч» – це перша політична партія, якій я повірив. Ідеологія та культура, яку сповідує «Самопоміч», свідчить про те, що це мисляча політсила, яка здатна на якісні зміни в країні.
«Самопоміч» сповідує європейську культуру розвитку. Важливо, що вона робить акцент на молоді, на активних людях. Окрім очільника, «Самопоміч» має чимало лідерів думок як на рівні державному, так і областей, райцентрів. І це важливо, адже партія асоціюється з десятками людей, які мають авторитет у суспільстві.
Стосовно Андрія Садового, то це найкращий кандидат у Президенти. Він показав якісну роботу менеджера у Львові, який сміливо можна вважати іконою розвитку України. Це невеликий шматок Європи в Україні.

На прикладі роботи міського голови Андрія Садового ми бачимо, що можна якісно управляти містом, розвивати туризм, ІТ, транспортну сферу, міський простір тощо. Це людина з освітою, якій вдалося об’єднати навколо себе ідейних людей та фахівців із різних сфер, які в команді ефективно працюють над всестороннім розвитком міста. Окрім того, Андрій Іванович «за словом в кишеню не лізе». Він готовий не лише відповідати на питання, а й вирішувати реальні проблеми.

 

Руслан Чалабієв, директор Канівської ЗОШ № 3

Руслан Чалобієв

Переконаний, що саме такі люди мають очолювати країну, бо ті цінності, які сповідує Андрій Садовий та його команда є ковтком свіжого повітря для України. Саме вони потрібні для розвитку демократичної правової держави, в якій не соромно буде жити нам та нашим дітям.

Мені імпонує системний підхід «Самопомочі» у реформуванні важливих для суспільства сфер. Він дозволить з часом вирішити болючі питання пересічного громадянина. Щиро сподіваюся, що Садовий стане наступним і Україна отримає шанс.

 

Наталя Коваль, начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Шполянської міськради

44488197_241697030088141_6515306697580347392_n

Коли я прийшла працювати в органи місцевого самоврядування, то зацікавилася досвідом розвитку Львова, їхньою стратегією. Адже у цьому місті я була кілька разів протягом останніх п’ятнадцяти років і на власні очі бачила зміни. Коли ж почала аналізувати, що є чинником цих змін, то усвідомила, що великий вплив на ці процеси мав міський голова Андрій Садовий.

Засвоїла головне: для розвитку потрібна воля керівника і не важливо – це село, містечко чи ціла держава. Тому я вірю, що Андрій Садовий має сили та ідеї, як в масштабах країни запустити розвиткові проекти.

 

Сергій Дорохін, юрист

44686443_166136410999020_4305495940174708736_n

За діяльністю Андрія Садового я почав слідкувати ще у травні 2014 року, під час анексії Криму. Тоді я побачив у ньому яскравого лідера, який не боїться проявити себе. Мене він зацікавив, як людина демократична, котра прагне якісних змін. При цьому з його уст лунають не голослівні заклики, а реальні пропозиції вирішення проблеми.

Вже восени 2014 року я приєднався до команди «Самопомочі». Спочатку – як прихильник, потім – як член команди, а нині – я активний член партії. Адже «Самопоміч» – єдина політсила, яка працює системно, має план дій в різних сферах життя країни, а головне – команду якісних фахівців. Такі ж люди з «Самопоміччю» і на місцях. Вони готові впроваджувати реформи, розвивати економіку та працювати задля покращення добробуту українців.