Новини

Всі новини
2019-01-04

Черкаська команда «Об’єднання «Самопоміч» підтримала кандидатуру Андрія Садового на посаду Президента України

У Києві пройшов XVII з’їзд політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». На зібрання з’їхалися представники партії з усіх областей України. Загалом було понад півтисячі делегатів та майже двісті гостей. Черкащину представляла делегація у кількості близько 30 осіб.

На з’їзді розглядали одне важливе питання – висунення лідера політсили та міського голову Львова Андрія Садового кандидатом на посаду Президента України.

Звертаючись до делегатів Андрій Садовий зауважив, що Президент країни має бути стратегом.

«Він має бачити все на декілька років вперед», – сказав Андрій Садовий.

Також Андрій Іванович переконаний, що для того, аби побороти корупцію, насправді, існує багато інструментаріїв, а за всі проблеми в державі відповідальність має нести саме Президент.

«Влада, яка грабує власний народ і власну країну, ніколи не матиме поваги у світі. З такою владою Україна буде і далі найбіднішою та найбільш корумпованою країною Європи. Тому ми мусимо переходити у наступ. 2019 рік мусить стати роком наступу українців за право бути господарями своєї країни. Саме зараз!» – сказав Андрій Садовий.

За його кандидатуру на посаду Президента України делегати проголосували одноголосно.

Керівник обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» В’ячеслав Скічко говорить, члени команди переконані, що Андрію Садовому варто балотуватися на посаду Президента України, адже він має значну підтримку населення.

«На прикладі Львова ми бачимо, що Андрій Іванович може принести зміни в Україну. Львів – це місто про яке знають далеко за межами нашої країни, воно приваблює туристів, має розвинуту інфраструктуру і постійно продовжує вдосконалюватися. Цього вдалося досягти завдяки тому, що в міського голови є велике бажання розвивати місто. І зараз ми маємо шанс змінити і нашу країну. Від успішного мера – до дієвого Президента. У Садового є стратегія і програма, яка виведе Україну на новий рівень, – зазначив В’ячеслав Скічко. – Дуже імпонує і те, що він стратег, який вміє створювати команду переможців та брати на себе відповідальність за все, що робить».