Новини

Всі новини
2018-12-17

Черкаська молодь бігала разом із Садовим на НСК «Олімпійський»

Близько чотирьох кілометрів пробігли представники черкаського молодіжного крила «Об’єднання «Самопоміч» разом із міським головою Львова Андрієм Садовим. Забіг відбувався на НСК «Олімпійський». І саме з такого спортивного дійства у суботу стартував молодіжний форум #FUTUREMAKERS.

Пробіжка розпочалася о 8 годині, та попри такий ранній час участь у ній взяли близько тридцяти осіб з різних областей України.

Серед черкащан – лідер черкаської молоді Богдан Мельник та його колега Віктор Коваленко. Решта делегації підтримували бігунів.

Хлопці кажуть, що їм пощастило, адже не кожному випадає нагода пробігтися доріжками, де тренуються відомі спортсмени. Тож, коли довідалися про можливість бігти на НСК «Олімпійський», відразу зареєструвались. Тим паче, що ініціатором такого спортивного дійства виступив міський голова Львова та лідер «Об’єднання Самопоміч» Андрій Садовий. Присутнім він розповів, що бігає останні три тижні і тепер запрошує до цього всіх охочих.

Черкащани бігли у перших рядах із Андрієм Садовим. Говорять, що тримати темп їм допомогли тренування.

– У Черкасах ми майже кожного дня виходимо на пробіжки, не залежно від погодних умов. Тому бігти не надто складно. Важкості додавало лише те, що бігові доріжки через сніг були трохи ковзкими. Наша делегація приїхала на НСК «Олімпійський» одною з перших, тож аби розім’ятися ми пробігли декілька кіл. Це нова для нас траса і ми повинні були розуміти, яке на ній покриття. Потім вирішували, який задавати собі біговий темп: швидший чи повільніший, – розповідає після забігу Віктор Коваленко.

Богдан Мельник додає, що після такого бадьорого ранку і форум став значно продуктивнішим.

– Дуже добре, що форум розпочався із пробіжки, бо ж завдяки цьому організм повністю прокинувся, а тіло стало бадьорим. З досвіду знаю, що навіть після короткої пробіжки, день обов’язково пройде на позитиві. Тож інформація на форумі запам’ятовуватиметься краще, – переконує Богдан Мельник.