Новини

Всі новини
2018-11-15

Чим сміляни гірші за киян? – Вікторія Войціцька про ситуацію з опаленням

Народний депутат України від «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька прокоментувала ситуацію з опаленням у Смілі, що на Черкащині. Вже кілька років у місті вчасно не стартує опалювальний сезон. Цього року Сміла знову мерзне.

«Комунальне майно передано в оренду приватному підприємству “Енергосервіс”. Кілька років приватні, з дозволу сказати, бізнесмени збирали кошти з населення. З “Нафтогазом” не розраховувалися, гроші розкрадали. Пізніше, коли НАК зі свого боку кран перекрив, газ почали заводити вже від приватних трейдерів, щоправда з тим самим злочинним результатом», – говорить нардеп.

Вона обурюється, адже не розуміє, де у цей момент була місцева влада.

«Чому не було розірвано договір оренди теплових мереж і котельних? Де були правоохоронці, враховуючи очевидні ознаки економічних злочинів по ситуації в Смілі? На жаль, риторичні питання. І зовсім сумні наслідки. Холодно в квартирах, холодно в садочках і школах. Евакуювали лікарню, бо в палатах +6», – говорить Вікторія Войціцька.

Пропонує варіант вирішення ситуації:

«Складно говорити, що можна зробити у настільки запущеній ситуації. Серед «пожежних» заходів напрошується хіба що «київський» варіант. Профінансував же Державний бюджет частину боргів Києва за тепловий газ. Чим сміляни гірші за киян? Вимагаємо у чиновників, які роками пасивно спостерігали за злочином у Смілі, запропонувати змерзлому місту конкретні заходи, щоб у людей в домівках стало тепло, а комунальне господарство уникло технологічної катастрофи», – зауважує депутатка від «Об’єднання «Самопоміч».

Владі інших міст радить взяти до уваги історію у Смілі, щоб вчасно реагувати на ситуації, захищати свої права.