Новини

Всі новини
2018-10-19

Депутатка “Самопомочі” пропонує заборонити рекламу в невстановлених місцях

Депутатка Черкаської міської ради від “Об’єднання “Самопоміч” Олена Шевченко пропонує заборонити розміщувати рекламні та агітаційні матеріали у непризначених місцях.

Проект рішення “Про внесення змін до Плану розробки проектів регуляторних  актів Черкаської міської ради на 2018 рік” розглядали під час засідання міськради.

Олена Шевченко просить заборонити розміщення оголошень, написів та різноманітних плакатів, зокрема, рекламного характеру, на непризначених для цього елементах благоустрою. Наприклад: конструкціях для зовнішнього освітлення, парканах, фасадах будівель, дорожньому покритті тощо.

– Це один із варіантів боротьби із паперовим спамом, зокрема оголошеннями, листівками, написами на засобах зовнішнього освітлення, парканах, фасадах будівель та спорудах не призначених для цього, – наголошує Олена Шевченко. – Цим проектом пропонується на номер абонента, зазначений в оголошенні, листівці здійснювати автододзвон з метою інформування абонента про порушення встановлених правил  і зобов’язати усунути їх.

Також член фракції “Об’єднання “Самопоміч” у міськраді пропонує зобов’язати відповідне управління здійснювати очищення та унеможливлення подальшого розміщення несанкціонованої реклами.

Однак вказаний проект рішення підтримали лише 10 депутатів, 8 – утрималося, 7 – не голосували. Щоб повернутися до повторного розгляду проекту теж забракло голосів.

– Аргументів проти у залі так і не пролунало. Не підтримали проект здебільшого депутати, які продовжують блокувати нормальну роботу ради. Їх цікавлять позитивні зміни міста лише на словах, а на справах маємо маніпулювання думкою громади, – наголосила Олена Шевченко.