Новини

Всі новини
2018-10-24

«Хочу збудувати ту країну, в якій я бажаю жити своїй доньці», – В’ячеслав Скічко

Відомий волонтер, голова Черкаської обласної організації «Об’єднання Самопоміч» В’ячеслав Скічко поділився своєю історію долучення до політичної сили.

«Самопоміч» була однією з багатьох політсил, до яких мене запрошували. Але порадившись зі своїми волонтерами з організації «Наш батальйон», обрав саме «Самопоміч». Адже це команда молодих, мудрих, цікавих людей, які готові змінювати країну, керуючись тими принципами, за якими живу я», – говорить В’ячеслав Скічко.

Вже рік він працює з потужними командами в районах області, долучає нових людей. Його мета зробити так, щоб до влади могли приходити ті люди, які готові змінювати країну.

«Якщо ми, як волонтери, працюємо на те, щоб зберегти державу на фронті, сприяємо військовим, то тут, на місці, як молоді політики, допомаємо зберегти і змінити державу із середини», – пояснює своє рішення йти в політику Скічко.

Він закликає долучатися до команди «Об’єднання «Самопоміч»  активних, принципових та впевнених у собі людей.

«Хочу збудувати таку країну, в якій я мрію, щоб жила та планувала власне майбутнє моя донька. Тому я й надалі будуватиму команду, яка буде щоденно працювати для того, щоб змінити країну на краще», – розповідає голова Черкаської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» В’ячеслав Скічко.