Новини

Всі новини
2019-05-17

Головою обласної організації «Самопомочі» переобрали В’ячеслава Скічка

У середу, 15 травня, на звітно-виборчих зборах члени обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» переобрали на другий термін головою В’ячеслава Скічка.

– Я вдячний, що команда довірилася мені вже вдруге. Тому ми працюємо далі, – говорить очільник обласної організації. – Я не ставлю перед собою недосяжних завдань. Як і в попередні роки працюватиму над розширенням команди, пошуком нових людей, яким не байдуже, що відбувається в державі, які є лідерами громадської думки. Наше завдання, як партії, допомагати їм нести якісні зміни на місця.

За останні два роки обласна команда «Самопомочі» збільшилася в кілька разів. Ще у 2017-му вона налічувала близько двох десятків людей та 4 районні організації. Зараз на Черкащині понад сотня самопомочівців у 17 районних організаціях.

– Я радий, що маю нагоду працювати з ефективними людьми, експертами в різних сферах. Адже команда – це не про кількість, це про якість. На папері можна зробити не одну сотню, а то й тисячу членів партії, але я волію мати сотню дієвих, які готові працювати та нести зміни. В мене є принцип у житті: краще бути рядовим в армії переможців, аніж генералом без армії, – говорить В’ячеслав Скічко.

Нагадаємо, на звітно-виборчих зборах черкаської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» відбулося відкрите рейтингування кандидатів від партії у список на вибори до Верховної Ради.

Також представили 5 кандидатів у депутати від Черкаської обласної організації. Серед них – військовий волонтер В’ячеслав Скічко, учасник створення туристичного руху на Черкащині, депутат ради Чигиринської ОТГ Діна Жук, експерт в сфері місцевого самоврядування Наталія Коваль, депутат Черкаської міськради Олексій Романов, активіст в сфері ЖКГ та створення ОСББ Олександр Мокрієнко.