Новини

Всі новини
2018-09-13

Кіно просто неба на тюках із сіном, – романтика від «САМОПОМОЧІ

«Кіно просто неба» тепер вже і в Корсунь-Шевченквіському. Корсунська «САМОПОМІЧ» долучила містян до культури колективного відпочинку «Кіно просто неба».

1 і 7 вересня Молодіжне крило «Об’єднання «САМОПОМОЧІ» в м. Корсунь-Шевченківський, міський та районний осередки “САМОПОМОЧІ” провели для корсунчан «Кіно просто неба».

Обидва сеанси відбулись на траві біля міського будинку культури при повному аншлагу.

Дивитись фільм прийшло кілька сотень містян. Причому на другий раз глядачів було значно більше, ніж перший.

Створенню приємної атмосфери та позитивного настрою сприяв перегляд хороших фільмів на свіжому повітрі і … тюки сіна, які активісти «САМОПОМОЧІ» привезли спеціально для того, щоб на них сидіти.

Як розповіла активістка «САМОПОМОЧІ» Марлена Савранська, першого разу корсунчанам показали фільм «Вуличні танці 3», а другого канадсько-французький повнометражний мультфільм «Балерина».
– Визначитись із репертуаром допоміг професійний психолог, який вирішив, що на початку навчального року треба надати перевагу мотиваційним фільмам, які спрямовані на молодь. Адже молодь не завжди знаходить для себе правильні заняття, і не зайвим буде мотивувати їх до чогось хорошого. Тому варто показати їм приклад того, що вони можуть об’єднатись для якої не-будь спільної мети. Крім того продемонстровані стрічки не містять сцен насилля, чи якихось інших, непотрібних. Там не лунають грубі слова. Наш захід став настільки популярним, що по завершенню сеансу глядачі запитували нас не коли буде наступний, а який фільм покажемо наступної суботи, – розповіла одна із організаторів дійства Марлена Савранська.

Схоже, що «Кіно просто неба» стане для корсунчан звичним видом проведення дозвілля, яке відбуватиметься регулярно. Та й самі жителі райцентру показали, що дуже люблять все нове. А крім того, вміють самі забезпечувати для себе комфортні умови.

На другий сеанс глядачі прийшли із термосами, їжею, ковдрами, подушками, а дехто навіть зі стільцями.

Тепер у місцевому офісі «САМОПОМОЧІ» думають як зробити дійство регулярним.

– Наш захід пройшов дуже гарно. Корсунчан прийшло досить багато. І що ще приємніше, це те, що кіно під відкритим небом дуже сподобалось городянам. Про це свідчить дослідження думки містян, яку ми провели безпосередньо на місці події. Всім глядачам роздали наліпки червоного і жовтого кольору, якими вони мали право проголосувати, наклеївши на дошку (ми її принесли із офісу). Червона наліпка – захід не сподобався, а жовта – навпаки. Приємно, що із усіх наліпок на дошці була тільки одна червона, – поділився враженнями голова Корсунь-Шевченківського міського осередку «САМОПОМОЧІ» Володимир Гуцаленко.