Новини

Всі новини
2018-11-27

Нові групи в садочках та модернізація ЦНАПу, – Наталя Коваль про реалізацію стратегії Шполи

У Шполі нині активно реалізовують стратегію розвитку громади, що була затверджена на три роки – 2018-2020.

Про це розповідає член команди «Об’єднання «Самопоміч, начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Шполянської міськради Наталя Коваль

– У стратегії дві цілі – підвищення якості життя людей та конкурентоспроможності громади, залучення додаткових інвестицій, щоб на місці створювалися нові робочі місця, зростали зарплати. Нині я координую процес втілення стратегії в життя та шукаю для цього ресурси. На цій стінці усі проекти, які мають бути реалізовані за три роки, – зауважує Наталя Коваль.

Біля робочого місця пані Наталі кілька аркушів паперу із роздрукованим планом реалізації проектів. Вона розповідає, що використовують не лише кошти місцевого бюджету, обласного, державного, а й можливості Державного фонду регіонального розвитку, подають проекти на міжнародні конкурси грантів.

– У цьому році вже виграли один проект від ДФРР, ще один від «U-LEAD з Європою». Також чекаємо результатів ще за результатами кількох конкурсів, – додає начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій. – Отримали кошти на капітальний ремонт та обладнання двох груп дитячого садочку. Це близько 2 мільйонів гривень. Частину коштів дала держава через ДФРР. Цей проект важливий для громади, адже всі 4 садочки переповнені, є потреба у відкритті додаткових груп.

Також завдяки «U-LEAD з Європою» у Шполі модернізовують ЦНАП. Наразі вже відремонтовано повністю місце, де працюють адміністратори у форматі відкритого простору, завершується ремонт у холі.

Детальніше читайте в інтерв’ю: «Привабили цінності та люди, якими живе «Самопоміч», – Наталя Коваль