Новини

Всі новини
2019-05-14

«Об’єднання «Самопоміч» обиратиме кандидатів у Парламент за принципом «відкритих списків»

Члени Черкаської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» рейтингуватимуть майбутніх кандидатів до Верховної Ради від партії за принципом відкритих списків. Загальні збори осередку відбудуться 15 травня о 12:00 в актовій залі готелю «Апельсин».

Майбутній список «Самопомочі» складатиметься з трьох частин: чинні народні депутати, члени партії на регіональному рівні та незалежні громадські експерти.

Наразі партійці рейтингуватимуть чинних членів фракції в парламенті, а також представників Черкаського обласного осередку. Всі члени обласної організації визначатимуть порядкові номери кандидатів шляхом таємного голосування з використанням бюлетенів.

До кінця травня такі збори пройдуть у всіх областях України.

«У майбутньому списку до 80% будуть нові обличчя для українського парламенту. Ми сьогодні вже маємо кістяк. Це є депутати Верховної Ради, які пройшли вишкіл, і партійці рейтингуванням будуть визначати їхнє місце у списку. А 70-80% – це будуть наші лідери з областей, керівники спілок та професійних організацій, люди, які гідні працювати для держави в цей непростий час. Список «Самопомочі» об’єднає дуже багато класних людей», – пояснив лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

Керівник Черкаської обласної організації В’ячеслав Скічко говорить, що із Черкащини до списку пропонуватимуть п’ять осіб. Їхні кандидатури та рейтингування в списку саме й розглядатимуть на завтрашніх зборах.