Новини

Всі новини
2019-01-09

Перше засідання було непростим, – Діна Жук про старт роботи ради Чигиринської ОТГ

9 січня депутати та голова Чигиринської об’єднаної територіальної громади набули повноважень. Понад три години тривало перше засідання ради.

Про це повідомляє депутат ради Чигиринської ОТГ від «Об’єднання «Самопоміч» Діна Жук.

– Перше засідання було непростим, як і очікувалося. Найголовніше, що нарешті депутати та голова ОТГ набули повноважень. Опісля вирішували чергові питання – обрання секретаря міської ради, затвердження складу виконкому, затвердження чисельності штату структурних підрозділів ради, заступників, керуючих справами, – розповідає депутатка від «Об’єднання «Самопоміч».

Зауважує, що під час засідання частина питань ухвалювалася під тиском.

– Новообраний голова під час голосування за деякі питання недопускав обговорень, відмовляв депутатам у реалізації їхніх прав. Він відчув, що має свою більшість. За його наполяганням частина питань таки були проголосовані, – говорить Діна Жук. – Це переважно кадрові рішення. Довго дебатували стосовно затвердження чисельності та структури ради ОТГ. Напередодні на погоджувальній раді йшлося про 44 особи в штаті, сьогодні ж він виніс на голосування 65. Це обурило депутатів, вони вимагали роз’яснень. Але більшість проголосувала за цей проект рішення за умови, що є можливість внесення змін.

Депутати ради ОТГ від «Об’єднання «Самопоміч» утримувалися під час голосування за частину питань, оскільки вони були не вчасно підготовлені до розгляду й обранці не мали можливості детально вивчити їх.  Також не підтримали і кандидатури заступників голови, адже керівництво ОТГ має бути з успішним досвідом роботи і чітким баченням подальших дій.

Окрім того рада проголосувала за реорганізацію Тіньківської, Суботівської, Стецівської, Матвіївської, Красносільської, Галаганівської сільських рад.