Новини

Всі новини
2018-12-28

Результати виборів: самопомочівці пройшли у ради ОТГ на Черкащині

Сім депутатів від «Об’єднання «Самопоміч» відтепер у радах кількох ОТГ Черкаської області.

Нагадаємо, минулої неділі, 23 грудня, відбулися вибори в об’єднаних територіальних громадах Черкащини.

У Городищенському районі до рад двох ОТГ потрапило троє самопомічівців. Так, у Вільшанській громаді інтереси населення представлятимуть жителі села Вільшана: приватний підприємець Анатолій Цимбал та художній керівник Шевченківського Будинку культури Джаніта Шах.

У раді Хлистунівської громади один депутат від «Об’єднання «Самопоміч»  – педагог-організатор Наталя Лисак.

Команда «Самопомочі» на виборах до Чигиринської ОТГ набрала 9,65 %. До ради громади потрапило 4 особи. Депутатами стали голова районного осередку «Об’єднання «Самопоміч» Діна Жук, пенсіонерка Любов Іваненко, підприємець Ростислав Ременюк, електромонтер Олексій Корнієнко.

– Для нашої команди це перший досвід участі у виборчому процесі. Ми отримали високий кредит довіри і підтримки від жителів громади. Майже 10 % – це хороший показник, – говорить голова районного осередку «Об’єднання «Самопоміч» Діна Жук. –  Нині докладатимемо усі зусиль для реалізації нашої програми розвитку Чигиринської ОТГ. Сучасний виборець вимогливий, він не пробачить промахів. Звичайно 4 депутати – це недостатня кількість для того, щоб якісно впливати на ухвалення рішень. Та сподіваюся, що представники з інших партій будуть злагоджено працювати задля якісних змін в новоствореній громаді.

Окрім того, 4-те місце на виборах голови Чигиринської ОТГ посів член команди «Об’єднання «Самопоміч» Ростислав Ременюк із підтримкою у понад півтисячі голосів.

– Це хороший показник. Насправді, результати перших виборів до ОТГ задали лише стартову позицію на наступний раз. А він вже незабаром! Наше завдання нині – нарощувати рейтинг і працювати з виборцями у селах. Адже люди мають усвідомлювати, за кого слід віддавати свій голос, – говорить керівник обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» В’ячеслав Скічко. –Враховуючи, що наші колеги потрапили до рад ОТГ без ресурсу, шалених грошей на виборчу кампанію та  «подарунків» для виборців, можна сміливо говорити про довіру від населення. Ми – справжня команда. Час готуватися до наступних перемог.