Новини

Всі новини
2019-01-11

Самопомочівці розпочали роботу в радах ОТГ на Городищині

Днями відбулися перші засідання рад ОТГ у Городищенському районі. На них, традиційно, депутати та голова громад набули повноважень, обрали заступників, секретаря, затвердили склад постійних комісій, виконавчого комітету.

Нагадаємо, у Вільшанській громаді до ради увійшли 27 депутатів. Інтереси населення від «Об’єднання «Самопомочі» представляють двоє із дев’яти у раді жителів села Вільшана.

– Не без хвилювань, не без дискусій, але засідання минуло більш-менш спокійно. Згоди у питанням нам вдалося дійти з колегами, – говорить депутатка від «Об’єднання «Самопоміч» Джаніта Шах.

Її колега-самопомочівець Анатолій Цимбал зауважує, що депутатський корпус – це вже фактично спрацьований колектив.

– У нас 9 осіб – із Вільшани. Гадаю, що спільну мову знайдемо, всі знайомі між собою, – каже Анатолій Цимбал. – Під час засідання були дискусії з головою, який недослуховувався до думки депутатів. Однак більшість була проти його пропозицій, будемо воювати.

Вже наступного тижня, у понеділок, відбудеться ще одне засідання. На ньому розглядатимуть важливі для громади бюджетні питання.

Офіційно вже запрацювала і рада Хлистунівської ОТГ. Інтереси жителів громади від «Об’єднання «Самопомочі» там представляє Наталя Лисак.

– На першому засіданні ми розглянули питання, важливі для запуску роботи ради. Приємно здивувало, що і всі пропозиції, і всі зауваження сприймалися депутатським корпусом, активно обговорювалися без конфліктів, – розповідає депутат від «Самопомочі».

Чергове засідання планують провести вже з наступного тижня.