Новини

Всі новини
2018-10-18

Слід чекати загострення, – у фракції «Самопоміч» прокоментували голосування депутатів

Депутати Черкаської міської ради так і не зайшли в собі сили волі, аби проголосувати за звернення до Верховної Ради щодо свого дострокового припинення повноважень. Для цього не вистачило голосів.

«Я ще на минулій сесії озвучував позицію нашої фракції – повторно звернутися до Верховної Ради щодо розпуску депутатського корпусу Черкаської міськради. За результатами цієї заяви на сьогоднішню сесію і було підготовлено проект рішення про звернення до ВР щодо розпуску Черкаської міськради. Але для направлення звернення не вистачило голосів – «за» проголосувало лише тринадцять депутатів. Та це було прогнозовано, бо ж рішення не підтримали саме ті депутати, які і блокують роботу. Вони сподіваються на реванш, шляхом переформатування виконавчого комітету та більшості міської ради. Їх сьогодні не цікавить розвиток міста», –  зазначає керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» Микола Фомич.

Він наголошує, що навіть сьогоднішня «злагоджена» робота депутатів, коли для низки рішень голосів вистачало, більше схожа на ситуативне голосування. Надалі ж слід очікувати загострення.

«Наступним витоком загострення буде боротьба за зміни до бюджету та бюджет 2019 року. І тоді нас знову чекатиме блокування та зрив діяльності ради. А найгірше, що заручними цього, як завжди, стануть пересічні черкасці», – каже Микола Фомич.