Новини

Всі новини
2018-12-11

«У будь-якій роботі викладаюся на всі 200%», – Ростислав Ременюк

Кандидат на посаду голови Чигиринської ОТГ від «Об’єднання «Самопоміч» Ростислав Ременюк озвучив пріоритетні напрямки роботи в місті та розповів, чому долучився до команди політсили.

Чоловік має досвід роботи на державній службі та очолює Асоціацію підприємців Чигиринщини.

– У будь-якій роботі викладаюся на всі 200%, – наголошує член команди «Об’єднання «Самопоміч». – Певний час займаюся громадською діяльністю, мені знайомі проблеми міста і я маю чіткий план, що слід робити для того, аби ці проблеми подолати. Планую реалізовувати все зі своїми однопартійцями та небайдужими чигиринцями.

Нині Ростислава Ременюка знають і як успішного підприємця. У центрі Чигирина він відкрив власну книжкову крамницю “Ерудит”. Адже сам полюбляє читати та прагне долучати до цієї культури й інших містян.

– У книжковому магазині мене бачить більшість чигиринців. Усі знають, що я «горю» цим бізнесом, що це мені подобається. Однак останнім часом я активний у політиці. Нещодавно долучився до команди «Об’єднання «Самопоміч», – каже кандидат на посаду голови Чигиринської ОТГ та закликає долучатися до команди політичної сили.

Нагадаємо, 23 грудня відбудуться вибори до Чигиринської об’єднаної територіальної громади. Ременюк Ростислав йде кандидатом на посаду голови цієї ОТГ під №8 у списку, а кандидати в депутати від «Об’єднання «Самопоміч» – під №18.