Новини

Всі новини
2019-04-08

У Черкасах народна депутатка написала заяву до поліції

 

Заяву в поліцію написала народна депутатка України від «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька під час свого нещодавнього візиту до Черкас. До міста вона приїздила, щоб з’ясувати чому в Черкасах не підключають будинки до газопостачання.

Упродовж дня вона зустрічалась з представниками ОСББ, а також двічі їздила до керівництва “Черкасигаз”. Та врешті звернулася до поліції

– Вийшла з Черкаського міського відділу поліції – оформлювала заяву про відкриття кримінального провадження через непоновлення газопостачання кільком житловим будинкам у Черкасах. Монополіст «Черкасигаз» незаконно примушує голів ОСББ підписати договори про експлуатацію внутрішньобудинкових газопроводів. Інакше, мовляв, газ не включать, – зазначила Вікторія Войціцька

Вона зауважила, що кілька годин спільно з ОСББ намагалися переконати голову правління «Черкасигаза» підписати законні договори про технічне обслуговування зі власниками квартир, після чого негайно відновити газопостачання.

Однак зустріли зухвалу відмову: мовляв робіть так, як ми вам кажемо і як ми змусили зробити інших мешканців Черкас. Таку позицію «Черкасигазу» нардеп назвала чистим шантажем з боку монополіста.

– Виникає стійке враження, що монополіст насолоджується своїм статусом, бо ж раціонально пояснити відмову підписати договори на технічне обслуговування неможливо. Адже «Черкасигаз» отримуватиме плату за цими договорами. До речі кілька разів прямо в «Черкасигазі» проводили телеконференцію з керівником профільного Департаменту НКРЕКП Тетяною Рябухою. Вона підтвердила необхідність поновлення газопостачання після підписання саме договорів на технічне обслуговування внутрішніх мереж і саме власниками квартир, а не керівниками ОСББ, – каже пані Вікторія.

Вона наголосила, в разі якщо ситуація не зміниться, знову приїде до Черкас.