Новини

Всі новини
2018-07-03

У Черкасах тісно переплелися кримінал, політика і правоохоронна система, – Олексій Романов

Буквально на вуха поставила громадськість Черкас резонансна новина про крадіжку спортивного інвентаря на суму три мільйони гривень, придбаного за кошти міського бюджету. Підозри прокуратура вручила кільком особам, у тому числі заступнику міського голови Черкас Ігорю Волошину, заступнику начальника департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Максиму Шадловському. А вже через кілька годин стало відомо, що нібито крадений спортивний інвентар насправді ніхто не крав, і він спокійнісінько лежить собі на складі.

Про те, що відбувається в Черкасах, у прямому ефірі телеканалу «Антена» розповів депутат Черкаської міської ради від «Самопомочі» Олексій Романов. На його думку, все банально просто. За лаштунками ігор у «козаки-розбійники», влаштованих правоохоронцями, стоять всім відомі одіозні фігури, яких не так давно у три шиї випхали із міської влади. Та знівелювати їх вплив на черкаську політику не можливо через те, що ці фігури мають у Черкасах вплив на правоохоронну та судову систему.

– У світлі багатьох резонансних подій давно відомо, що у Черкасах тісно переплелися кримінальний світ, політика і, на превеликий жаль, правоохоронна система. Це призводить до того, що неугодних депутатів, таких, як Шадловський, переслідують. Недавно його незаконно намагались відкликати із посади депутата. А тепер, як бачимо, вони пішли за іншим алгоритмом. Використовуючи свій вплив на правоохоронну систему, вони почали фальсифікувати кримінальну справу проти депутата, звинувативши його у розкраданні державних коштів.

Журналісти і громадськість могли у відкритому режимі спостерігати, що обладнання відповідного виробника (воно таке ж, як на олімпійській спортивній базі у Кончі-Заспі) є у наявності у повному асортименті на відповідальному зберіганні. І незважаючи на це, місцева прокуратура звинувачує кількох осіб, і в тому числі і депутата, у розкраданні. Я вважаю це політичним замовленням. Оскільки спортивне обладнання не вкрадене і є у наявності, то, на мою думку, ця справа розвалиться у подальшому судовому розгляді, – прокоментував Олексій Романов.