Новини

Всі новини
2019-06-04

У черкаській лікарні презентували обладнання, придбання якого ініціювала «Самопоміч»

У дитячій міській лікарні презентували третій сучасний апарат штучної вентиляції легень. Гроші на нього виділили завдяки зусиллям фракції «Об’єднання» Самопоміч».

Перший життєво необхідний апарат заклад придбав близько 6 років тому. На початку цього року за кошти Громадського бюджету лікарня отримала ще один. Нині тут репрезентували вже третій. Потрібно ще стільки ж, адже у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії дитячої міської лікарні – 6 ліжок. Тож і апаратів штучної вентиляції легень потрібно стільки ж.

Заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос пообіцяла і надалі оснащувати медзаклад сучасною апаратурою.

-Те, що депутатський корпус почув наше прохання – про виділення коштів на дитячу лікарню – це просто прорив. І сподіваюся, що ми тепер постійно будемо підтримувати медзаклад. Оскільки йдеться про наших з вами дітей. Лікарі надали дуже великий список необхідного. Будемо наповнювати по першочерговості. Наразі у списку ще 10 невідкладних закупок,- каже Людмила Бордунос. – Все це обладнання допомагає оперативно рятувати маленькі життя. Через півроку  – перерозподіл бюджетних коштів. Буду ініціювати придбання ще частини необхідного.

Депутат від «Самопомочі» Олексій Романов був серед тих, хто ініціював придбання обладнання для лікарні.

– У Черкасах відсутня стратегія розвитку міста і ми постійно бачимо перекоси реалізації місцевого бюджету. У нас наразі активно роблять тротуари, дороги. Вони, звичайно, потрібні. Але коли керівники дитячого медзакладу розповіли, скільки реанімаційного обладнання їм бракує для порятунку маленьких життів – я вжахнувся. Невже нам тротуари важливіші за наших дітей? – зауважує Романов.