Новини

Всі новини
2018-11-01

У Корсуні активісти «Об’єднання «Самопомочі» облагороджують захаращений схил

У Корсунь-Шевченківському команда «Об’єднання «Самопоміч» облагороджує схил, який веде до місцевого заповідника. Таку ініціативу започаткували ще торік.

Менеджер з адміністративної діяльності корсунського осередку «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Слюсаренко розповідає, що схил тривалий час був захаращений, і це попри те, що алеєю щодень ходили десятки людей.

– Тож минулого року ми вирішили виправити ситуацію і взялися робити все можливе аби не було соромно і перед жителями Корсуня, і перед туристами, які приїжджають до нашого міста. Ми спершу розчистили схил від сміття та вирізали чагарники, а тоді почали думати, якими рослинами можемо його оздобити, – розповідає пані Ірина. – Ще навесні разом з учнями місцевої гімназії висадили бузок.

Тепер, за порадою ландшафтного дизайнера, посадили ще й інші кущі. Зокрема, козацький ялівець. Ця рослина виконуватиме не лише декоративну функцію, а й укріплюватиме схил.

Окрім ялівцю «самопомочівці» спільно із учнями гімназії посалили самшит, барвінок та дуби. Загалом близько сотні рослин.