Новини

Всі новини
2019-05-30

В’ячеслав Скічко – у 25-ці списку «Самопомочі» на вибори до парламенту

«Об’єднання «Самопоміч» завершує формування виборчих списків. Уперше в історії політикуму потенційні кандидати доводили однопартійцям своє право бути обраними у парламент. Учора на форумі «Відкриті списки – фінал» кандидати презентувати результати своєї діяльності, аби переконати, що вони будуть дієвими та результативними у новому парламенті.

Вони не тільки захищали свою програму дій у ВРУ, а й звітували, що зробили корисного останнім часом для розвитку власних областей. Саме на цих засадах було сформовано ТОП-25 кандидатів від об’єднання. Серед них – представник Черкащини В’ячеслав Скічко.

В області він відомий не тільки як голова обласного осередку «Об’єднання «Самопоміч». На початку Революції Гідності був одним із засновників волонтерського руху на Черкащині. Нині на волонтерських засадах займається питаннями реформування сфери ЖКГ, її демонополізації, ініціює створення в Черкасах ОСББ.

Другим у списку від Центрального макрорегіону став очільник Черкаського обласного осередку В’ячеслав Скічко.

– Без підтримки людей, ці всі добрі справи можуть піти за вітром. Тож будемо віповідальними, оберемо найкращих, – говорить В’ячеслав Скічко.

Окрім того під час форуму визначили пріоритетність кандидатів у другому робочому списку партії.

Нагадаємо, загальний виборчий список «Об’єднання «Самопоміч» формуватиметься із трьох робочих списків. Перший – список чинних народних депутатів, другий – лідери партії в регіонах, третій – лідери громадських думок та експертного середовища.

Єдиний виборчий список партії формуватиметься шляхом почергового включення до нього по одній особі з кожного робочого списку. Відтак, кожні три порядкові номери єдиного виборчого партії будуть включати представника кожного робочого списку з врахуванням принципу гендерної рівності.

Загальний виборчий список партія виставить на публічне обговорення та передасть для перевірки антикорупційним громадським організаціям. 80% списку – це будуть нові обличчя для українського парламенту.