Новини

Всі новини
2019-04-01

“Все тільки починається”. Черкаські самопомочівців у Львові обговорили досвід та поділилися планами

Сотні самопомочівців зібралися минулого тижня, аби обговорити результати президентської кампанії, поділитися досвідом та обговорити плани на майбутнє. Серед учасників – і черкащани.

– Я захоплений вами. Структура, яка вибудована “Самопоміччю”, – унікальна. Ні одна партія в Україні не має нічого подібного. Ми на вибори задіяли близько 30 тисяч людей, які готові були працювати спостерігачами. Нам всі заздрять, бо ми маємо ідеологічну основу, той стержень, який нас тримає. Ми та сила, яка збудує Україну. Бо ж будувати більше немає кому, – привітав учасників зустрічі лідер партії Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий.

Він згадав десятки історій з поїздок передвиборчої кампанії.

– Вони показали мені іншу реальність, – зауважив лідер політсили. – Перед нами парламентські вибори та вибори місцевого самоврядування. Де б ми не виступали ми заявляємо, що потрібно працювати за відкритими списками. Ідучи в парламент за такими списками ми маємо зробити це стандартом для країни, – додав Андрій Іванович.

Під час роботи осередки та представники “Самопомочі” проаналізували президентську кампанію. Зокрема, обговорили, чого їх навчив цей період, для кого “Самопоміч” працює.

В одній із панельних дискусій взяв участь і керівник Черкаського обласного осередку “Об’єднання “Самопоміч” В’ячеслав Скічко.

– Нині про Самопоміч говорять, як про щось нереальне. Але погляньте навколо: нас тут вже сотні, десятки – в областях. Для кого ми працюємо? Насамперед для себе. Інше питання – як ми працюємо і для чого? Чи станемо ми тією силою, яку сприйматимуть серйозно? Переконаний, що так. Зустрічі на місцях показали головне: нам треба йти до людей. Вони підтримають нас тоді, коли ми будемо там поруч із ними, – говорить В’ячеслав Скічко.

Окрім того команда політичної сили намітила плани та продумала стратегію на парламентську кампанію.