Новини

Всі новини
2018-12-21

«Ви отримаєте новий якісний організм, який ми називаємо громадою», – Ростислав Ременюк

Зрозумілі процедури управління, прозоре бюджетотворення, відкрита для людей влада та хороші умови для ведення бізнесу та інвестування.

Кандидат на посаду голови Чигиринської ОТГ від «Об’єднання «Самопоміч» Ростислав Ременюк розповів про рішення балотуватися та плани на посаді.

Чоловік народився та живе у Чигирині. Має дві вищі освіти за спеціальностями економіка та державне управління. Підприємець, має досвід роботи на державній службі. Був головою та заступником голови РДА.

– Вже тривалий час моє життя не пов’язане із державною службою. Нинішній стан справ на Чигиринщині змусив мене замислитися над поверненням. Гадаю, що чигиринці не будуть заперечувати, коли я скажу, що ситуація в районі з кожним роком погіршується. Як мінімум: не зростає економіка, стигмується соціальна сфера, руйнується інфраструктура. Через безробіття люди різного віку масово покидають Чигиринщину і рухаються в інші великі міста, а то й країни, – говорить Ростислав Ременюк.

Однак він переконаний, що з утворенням ОТГ з’являються нові можливості, які дозволять розвивати важливі сфери суспільного життя.

– Із переходом на новий принцип взаємодії з державою, через зміни у бюджетних відносинах, поруч із новими проблемами виникають і нові перспективи. Важливо не змарнувати шанс, можливо останній, та кардинально змінити стан справ на краще, – говорить кандидат на посаду голови Чигиринської ОТГ від «Об’єднання «Сампопоміч». – Попереду нас чекає й чимало проблем перехідного періоду. Поруч із додатковими бюджетними коштами, ми отримаємо нові повноваження, зобов’язання, які не завжди забезпечені ресурсами, що їх матиме громада за рахунок нового розподілу податків та державних субвенцій.

Ростислав Ременюк переконаний, що попереду чимало складної роботи та суперечок.

– Я вірю, що в кінці шляху ви отримаєте новий якісний організм, який ми називаємо громадою: із зрозумілими процедурами управління, прозорим бюджетоутворенням, відкритими для людей органами влади, хорошими умовами для ведення бізнесу та інвестування. Там – і довіра до органів влади повернеться, – говорить претендент на посаду голови.

Він закликає підтримати його кандидатуру – №8 у виборчому бюлетені та його команду кандидатів у депутати від «Об’єднання «Самопоміч» у раду Чигиринської ОТГ – №18 у виборчому бюлетені.

Нагадаємо, цієї неділі, 23 грудня, у Чигиринській ОТГ відбудуться вибори! До складу територіальної громади увійшли Чигирин, Галаганівка, Красносілля, Матвіївка, Стецівка, Суботів, Тіньки.

З програмою діяльності команди можна ознайомитися за  посиланням: https://goo.gl/J1ckzr