Новини

Всі новини
2018-10-10

Завдяки депутату від «Об’єднання «Самопоміч» у жашківській школі з’явилися нові телевізори

Два нові плазмові телевізори відтепер є у Жашківській школі №5. Один – у кабінеті інформатики, інший – у класі, де навчаються першокласники. Така вкрай необхідна для школи техніка з’явилася завдяки підтримці депутата Жашківської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Віктора Гуменюка.

–  Мій депутатський фонд складав 50 тисяч гривень. Кошти можна було б спрямувати на благоустрій, зокрема, на ремонт доріг. Але давайте будемо реалістами – цієї суми навіть для латання невеликого відрізку дороги не вистачить, не то що на повноцінний ремонт дорожнього покриття. Надто вже мізерна сума, як для такого виду робіт. Тому гроші зі свого депутатського фонду я вирішим спрямувати на потреби дітей нашого міста. Знав, що у школі №5 вкрай не вистачає великої плазми у кабінет інформатики. Там є ноутбуки, але про деякі програми дітям потрібно розповідати детально, демонструючи все на великому екрані. Досі діти просто юрмилися навколо вчительки, а тепер завдяки плазмі зможуть сидіти за партами і спокійно все бачити на великому екрані, – розповідає Віктор Гуменюк.

Інший телевізор розмістили у класі, де навчаються першокласники, яких досі ще не забезпечили підручниками по новій програмі.

Окрім того, залишок коштів Віктор Гуменюк спрямував на потреби спорту. Зокрема, на придбання ноутбука та принтера для шахматного клубу, де навчаються діти з усього міста. Член команди «Самопомочі» зауважує, що до цього клубу постійно приходять діти, а віднедавна ще й найрізноманітніші шахові турніри тут відбуваються.

– Тож така техніка тут вкрай потрібна, адже гра в шахи розвиває дітей, – переконаний Віктор Гуменюк разом з усією командою «Об’єднання «Самопоміч» Жашківщини.

Варто додати, що Віктор Гуменюк також зініціював придбання баскетбольного кільця на дитячому майданчику свого округу. Тепер місцева дітлашня не може дочекатися його встановлення.