ФОМИЧ Микола

Фомич Микола є депутатом Черкаської міської ради VIII скликання та головою фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Черкаській міській раді. Кандидат психологічних наук, доцент.

ДИТИНСТВО

Народився 28 липня 1984 року в місті Нова Одеса Миколаївської області.

ОСВІТА

У 2002 році з відзнакою закінчив Новоодеську середню загальноосвітню школу №2. З 2002 по 2007 рік навчався і закінчив з відзнакою Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Пожежна безпека» та здобув кваліфікацію магістра пожежної безпеки. З 2012 року кандидат психологічних наук. 2015 року присвоєно вчене звання «доцент».

КАР’ЄРА

Пройшов шлях від курсанта Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля до доцента кафедри цього ж навчального закладу.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Активіст ініціативної групи ГО «Об’єднання «САМОПОМІЧ» – Черкаси. Ініціатор та активний учасник таких проектів об’єднання: «Соціальна Картка учасника АТО», «Житлова субсидія», «Світ доступного кіно» та ін. Засновник громадської організації «Центр допомоги та розвитку «Простір».

ПОЛІТИЧНИЙ ДОСВІД

У 2015 році обраний депутатом Черкаської міської ради, голова фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту.