РОМАНОВ Олексій

Олексій Романов є депутатом Черкаської міської ради VIII скликання та заступником голови фракції «Об’єднання «Самопоміч».

 ДИТИНСТВО

Народився 05 січня 1983 року в місті Одеса, Одеської області.

 ОСВІТА

Навчався в ЗОШ №11. У 2001 році з відзнакою закінчив Черкаський коледж економіки та управління, отримав диплом молодшого спеціаліста з економіки підприємства. У 2004 році закінчив Східноєвропейський університет м. Черкаси, факультет маркетингу.

 КАР’ЄРА

 До 2006 року працював рекламним менеджером та менеджером з туризму. У 2006 році став співзасновником екологічної компанії «Зелена Скеля», місією якої стало збереження водних ресурсів від забруднення стічними водами. Пройшов шлях від менеджера проектів до комерційного директора. Постійні економічні кризи та перепони з боку держави не завадили компанії перейти від імпорту обладнання до 100% виробництва систем біологічної очистки стічної води в Україні.

 ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Учасник Революції Гідності. Співзасновник та активіст громадської та волонтерської організації «Громадський БлокПост». Член Координаційної Ради Сил Майдану Черкащини. Протягом 2015 року був членом виконавчого комітету Черкаської міської ради на громадських засадах. Активіст ініціативної групи ГО «Об’єднання «Самопоміч» – Черкаси. Активний учасник таких проектів об’єднання: «Соціальна Картка учасника АТО», «Безпечне місто».

 ПОЛІТИЧНИЙ ДОСВІД

 У 2015 році обраний депутатом Черкаської міської ради, заступник голови фракції. Заступник голови постійної комісії з питань сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації, депутатської діяльності, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів та контролю за здійсненням державних закупівель.