ШЕВЧЕНКО Олена

Олена Шевченко є депутатом Черкаської міської ради VIII скликання та секретарем Фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Черкаській міській раді. Член політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

ДИТИНСТВО

Народилася 15 грудня 1983 року в місті Черкаси.

ОСВІТА

Закінчила середню загальноосвітню школу № 17. У 2003 році здобула освіту у Черкаському кооперативному економіко-правовому коледжі за спеціальністю «Правознавство». Повну вищу освіту отримала навчаючись у Міжнародній Академії управління персоналом у місті Черкаси, яку закінчила у 2007 році, за спеціальністю «Правознавство» та Черкаському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, який закінчила у 2011 році, за спеціальністю «Економіка і підприємство».

КАР’ЄРА

Навчаючись заочно, працювала у Восьму міському відділенні Черкаської обласної дирекції АППБ «Аваль». З 2006 року – у ВАТ «Кредобанк». З 2008 року – займалася підприємницькою діяльністю у місті Черкаси. Отримавши повну вищу освіту за спеціальністю економіка і підприємство, з 2011 по 2015 роки працювала у відділі планування і аналізу бюджету бюджетного управління департаменту фінансової політики Черкаської міської ради, який очолила у 2012 році.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Активіст ініціативної групи ГО «Об’єднання «САМОПОМІЧ» – Черкаси. Активний учасник проектів від ГО «Об’єднання «САМОПОМІЧ» – Черкаси: «Соціальна Картка учасника АТО», «Комфортне місто», «Безпечне місто».

ПОЛІТИЧНИЙ ДОСВІД

З 2014 року член політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», керуючий справами Виконавчого комітету Черкаської міської організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».
У 2015 році обрана депутатом Черкаської міської ради, секретар Фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Секретар постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики.